Свилен Попов
svil4ok
@HuKouCu мерси все пак :) а да кажеш как се рестартира ?
Свилен Попов
svil4ok
@blacksnoopy хахах :D
Свилен Попов
svil4ok
@HuKouCu ако кажеш за Русе къде има ще е по-добре
Свилен Попов
svil4ok
[ПОМОЩ] Обективът на фотоапаратът ми не се прибира и при стартиране ми изписва следната грешка: "lens error, restart camera" :( p.s фотото е Canon SD750
Свилен Попов
svil4ok
Време е за снукър, време е за 147 :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince а ти си типичен apple hater ;) so?
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende @sandprince и на мене ми допада. Е да копчетата не са от най-приятните, но не е болка за умиране :)
Свилен Попов
1271744485494089.jpg svil4ok
Google са сложили клавиатура при полето за търсене :)
Свилен Попов
1271662120941623.jpg svil4ok
Ей такава съдба го очаква Бербатов
Свилен Попов
svil4ok
@semprom аз ще ходя да го гледам. чувам само хубави отзиви за него
Свилен Попов
svil4ok
@sown снимай се :) ще им се опълчим на братята американци
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix ако можеше в Tweet Deck да вградя и Edno23 щеше да бъде супер :D
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix whre is m23 :)
http://micro23.nsivkov.com/
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix трябва да разгледам новите опции на Seesmic и ако може да се направи допълнително допължително за Edno23 ще е супер :)
Свилен Попов
svil4ok
@podmatrix мани мани
Страница: 47 48 49 50 51