Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix btw има ли някой, който го използва ? не съм забелязвал (освен преди няколко месеци когато го представи)
Свилен Попов
1271605536563463.jpg svil4ok
Гледай ти какво било модерно днес - носенето на iPad на врата !
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix това m23 живо ли е ? :)
Свилен Попов
svil4ok
@sown лично на мене ми допадна ;)
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft ами защо не попиташ някой програмист ?
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft не му знам опциите на това; мойто е само някакви предположения за цена
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft зависи от 200-300лв до 1500-2000 може би; зависи какво точно искаш (като опции става дума ;) )
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft за какво ти е ?
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince не е и в полунощ :D
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince абе и като певец вече не го бива ама пак го предпочитам пред някъв horror :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince искаш да кажеш "Мрачна вода" :) Лично на мене 8 Миля е по-доброто предложение ;)
Свилен Попов
1271537516873389.jpg svil4ok
По Нова започва "Осма миля"
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 it's too late
Свилен Попов
svil4ok
Денят ми беше гаден до 92 минута на мача Сити и ЮНАЙТЕД. Тогава Скоулс го направи хубав. В момента Тотнъм го превръщат в СТРАХОТЕН !!!
Свилен Попов
svil4ok
Цъка ми се покер, но нямам пари за да си "захраня" сметката :(
Страница: 48 49 50 51 52