svil4ok
Гледай ти какво било модерно днес - носенето на iPad на врата !
svil4ok
@aleksoft ами защо не попиташ някой програмист ?
svil4ok
@aleksoft не му знам опциите на това; мойто е само някакви предположения за цена
svil4ok
@aleksoft за какво ти е ?
svil4ok
По Нова започва "Осма миля"
svil4ok
Денят ми беше гаден до 92 минута на мача Сити и ЮНАЙТЕД. Тогава Скоулс го направи хубав. В момента Тотнъм го превръщат в СТРАХОТЕН !!!