svil4ok
Поду ми се лицетео. Отидох на зъболекар. Проби ми 2 зъба, оказа се че не е от тях, а от друг, който трябва да се извади след операция...
svil4ok
Хахаха, яка ебавка с Давид и Елеонора от Big Brother
svil4ok
Много добро видео в YouTube с БГ субтитри - "Прищявка ли са социалните медии?"