svil4ok
"Сайта е безплатен само регистрацията е платена", а реално в сайта нищо не може да се види ако нямаш регистрация...
svil4ok
На този ден, преди 4 години съм си направил акаунта в zamunda
svil4ok
Ебати схемите дето въртят в Big Brother
svil4ok
Спряха излъчването на BigBrother Family и то няма да стартира довечера.
http://neverojatno.wordpress.com/2010/03/22/bigbrother-family/
svil4ok
Кога по дяволите от Нова ТВ са направилите секция "Игри" в сайта си ?
http://games.novatv.bg/