Свилен Попов
svil4ok
@axeny е по принцип и аз не мога ама използвам Hotspot Shield :) Така си осигурявам достъп до Hulu и Vevo :)
Свилен Попов
svil4ok
Получих покана за интернет телевизията SeeSaw. По Hulu обаче дават по-хубави сериалчета
Свилен Попов
svil4ok
@Forsi интересно, че @ не го направи на линк @Nick @pesho
http://svil4ok.edno23.com/view/post:504013
Свилен Попов
svil4ok
@Forsi какво е това индиректна рекурсия? :)
http://dzver.com/blog/?p=1886
Свилен Попов
svil4ok
Оп, излезе епизод 0 (обобщаващ) на последният сезон на Lost :-)
Свилен Попов
1265006226445126.png svil4ok
Steve Jobs през 2010
Свилен Попов
svil4ok
Let me sign it one more time: GLory, Glory Man United, Glory, Glory, Man United! As the reds go marching on on on!
Свилен Попов
svil4ok
@human само Скоулс, никой друг ;)
Свилен Попов
svil4ok
@human на този етап се съмнявам да има смяна от страна на Манчо, няма смисъл от промени при условие, че отбора играе великолепно !
Свилен Попов
svil4ok
@human @randex
http://svil4ok.edno23.com/view/post:502787
Свилен Попов
svil4ok
Опа 3ка :-)
Свилен Попов
svil4ok
@music-text по брой (важни) титли ни бият, но се вижда каква е момента форма :-)
Свилен Попов
svil4ok
@music-text както каза и @randex футбола не е история ! Ей ги Ливърпул - 18 титли (колкото и Ман Ю) но какво правят последните 20 години ? Какво правят сега ?
Свилен Попов
svil4ok
@randex мхм
Свилен Попов
svil4ok
@randex спор няма, но и тогава бяхме по-добрият отбор на терена
Страница: 66 67 68 69 70