svil4ok
Получих покана за интернет телевизията SeeSaw. По Hulu обаче дават по-хубави сериалчета
svil4ok
Оп, излезе епизод 0 (обобщаващ) на последният сезон на Lost :-)
svil4ok
Let me sign it one more time: GLory, Glory Man United, Glory, Glory, Man United! As the reds go marching on on on!
svil4ok
@randex спор няма, но и тогава бяхме по-добрият отбор на терена