svil4ok
@randex да припомня и аз късмет в целият мач тогава
svil4ok
От Twitter: "имаш 3 бъга", "не, има 3 неща, които искаш да направя допълнително и не сме договорили досега" #freelance
svil4ok
Дневник са пуснали нова версия на системата си
svil4ok
Група в Facebook: Искам армия от телетъбис да нападне поне един от моите фейсбук приятели !
svil4ok
ДНЕС е ден за защита на личните ни данни и пространство - отбележете го по ваш начин
http://www.bogomil.info/3418/
svil4ok
Кое е най-тъжното място на Земята? - Работното!
svil4ok
@Method-X какво си мазал пак бре