Свилен Попов
svil4ok
@alex95 абе щом са го направили значи ще се използва ;) сега за нас може и да няма смисъл ама за тях има :)
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende @alex95 до колко разбрах целият iWork пакет бил преработен за iPripadka
Свилен Попов
svil4ok
От Twitter: Бъди истински гийк! Тресни на масата MacBook PRO, iPad и iPhone така, че кафетата да заподскачат. #торба_с_играчки
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende да аз прочетох какво са написали ама все пак се надявах да разбера колко е :-) Стийв по-бързо да си изпива вода и да каже колко $ иска :-)
Свилен Попов
svil4ok
Я кажете каква е цената на тоз голям iPhone --> iPad ?
Свилен Попов
svil4ok
Мартин Ангелов представя своята визия за бъдещето на велосипедите в градските пространства - Колелиния
Свилен Попов
svil4ok
@axeny така е макар че и Рома не е за отписване, особено след зимните трансфери :-)
Свилен Попов
1264616937242411.jpg svil4ok
10 задължителни настройки, за да се защитим във Facebook
http://yurukov.net/blog/2010/01/27/10-zadyljiteln...hti/
Свилен Попов
svil4ok
@axeny ами по принцип дербито на Италия е Юве - Милан, но да Юве - Рома е под нивото на градското дерби :)
Свилен Попов
svil4ok
@Gothika47 да, WP е :) и това също
http://www.seo.com/
Свилен Попов
svil4ok
@Gothika47 а за Twitterfeed-a - да, аз го използвам
Свилен Попов
svil4ok
@Gothika47 WP може да се използва за много неща ;) check out the link
http://www.phone.com/
Свилен Попов
svil4ok
Направих още 2 промени по блога :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince а аз две поправки :-)
Свилен Попов
svil4ok
@axeny всичките са един дол дренки
Страница: 69 70 71 72 73