Свилен Попов
svil4ok
@Method-X жалко :( тъкмо си мислех, че си вторият заблуден, който го използва :( // първият съм аз
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X ихаа използваш add-to-social ? :)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X без последната 2ка :-)
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff хахахаха :D
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X а случайно да знаеш паролата ми за там ? :P
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X това че ти се ме добавил като приятел означава ли, че и аз трябва да го направя ? :P (omgmetoo)
Свилен Попов
svil4ok
@ZzZaPyr абе купих си аз тези малки тайни да ги видя дали става, не са зле :)
Свилен Попов
svil4ok
@ZzZaPyr и ти ли Бруте ? И аз си направих спагетки с малките тайни за болонезе
Свилен Попов
svil4ok
@favit pretty cool :)
Свилен Попов
svil4ok
@sKru4 а студент след изпит ? :P
Свилен Попов
svil4ok
Опа Svejo с нов свеж дизайн :)
Свилен Попов
svil4ok
Хайде, Свежо почнаха да обновяват системата :)
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 какво за тях ?
http://miro91.edno23.com/view/post:479679
Свилен Попов
svil4ok
@man0l всъщност дали ще можеш да стигнеш до там? нали е обявено бедствено положение в Джърмани
Свилен Попов
svil4ok
@man0l какво ще дириш там ?
Страница: 73 74 75 76 77