Свилен Попов
svil4ok
@blacksnoopy не е само една снимката :)
http://thenextweb.com/shareables/2010/01/11/lightning-strik...rld/
Свилен Попов
1263224793503498.jpg svil4ok
Красота
Свилен Попов
1263224248279160.png svil4ok
Вица на деня
http://svil4ok.info/vica-na-denq-11-01-2010/
Свилен Попов
svil4ok
@favit btw някъде мога ли да намеря видео от лекцията му ? Както и на Марти Ангелов за велоалеите и облаците :)
Свилен Попов
svil4ok
@favit искаш да кажеш "КонстантиН Христов..." :-)
http://favit.edno23.com/view/post:479430
Свилен Попов
svil4ok
@Intel и то прекалено голяма
Свилен Попов
svil4ok
@Intel да да, разбрах :-) обясниха ми в Twitter кой го пише и с каква цел
Свилен Попов
svil4ok
Аз лично не бих тръгнал пеша да вървя по този мост, камо ли с кола
http://bit.ly/8uQKOW
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X абе я кажи знаеш ли какво аджаба значи "черен", "зелен" в статусите на някой хора в Facebook ?
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X аз даже и тогава :-)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X има ли смисъл от тази вълна ?
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X не просто не можах да заспя и се чудех какво да напиша в Edno23 :P
Свилен Попов
svil4ok
Тествах няколко промени по блога. Всичко работи добре (за сега). Утре (или по точно по-късно днес) ще продължа с работата. Време е за сън
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 кое ?
Свилен Попов
svil4ok
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски форум: питаш нещо и теб те питат. Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Страница: 74 75 76 77 78