Свилен Попов
svil4ok
Ах как не ми се ходи на упражнения, ай ай ай...
Свилен Попов
svil4ok
@Soul4o нещо по-голямо ми трябва :P
Свилен Попов
svil4ok
@Goldy хаха :) абе направих си допълнителен админ акаунт ама като че ли не отчита, че е с пълни права :)
Свилен Попов
svil4ok
Търся помощ в борбата с Windows 7 :]
Свилен Попов
svil4ok
@X7r3M1s7a -http://tnetbg.net/
http://izbrano.net/
Свилен Попов
svil4ok
Мъжете Знаят Защо! - xaxaxa
Свилен Попов
svil4ok
@simsy ти за два месеца получи права да гласуваш за кмет, след 3 години сигурно хората за тебе ще гласуват :P
Свилен Попов
svil4ok
@simsy че ти имаш ли право ?
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff може, но не съм я видял :)
Свилен Попов
svil4ok
@lam3r4370 рекламата на Coca Cola :) В момента тя е единствената "зимна реклама"
Свилен Попов
svil4ok
Watch out, look around, something's coming, coming to town
Свилен Попов
svil4ok
Оги: "Алоу Facebook , аз съм с IE 8 !!! И не искам да го обновявам до IE 7 !" хахахах :D
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince за сега ще си остана с предложението на Microsoft, след време ако не съм доволен ще сменям :) Но за момента не смятам да купувам avira или някоя др
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X сложих си "Microsoft Security Essentials"; @sandprince - дразни ме че през няколко часа изкача прозорче, което ме кара да купя пълният пакет...
Свилен Попов
svil4ok
@dandelion гледай ти да не полудееш от работа ;)
Страница: 85 86 87 88 89