Свилен Попов
1258283838525302.jpg svil4ok
@miro91 тази ли ?
Свилен Попов
svil4ok
@ReXTaN ти нали си от Русе ?
http://svil4ok.info/koledna-sreshat-blogyrite-ruse/
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 какво стана вчера? взе ли си чанта за лапитопито :)
Свилен Попов
svil4ok
@ReXTaN aha
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 кой форум ?
Свилен Попов
1258230331753996.jpg svil4ok
Коледна среща на блогърите от Русе
http://svil4ok.info/koledna-sreshat-blogyrite-ruse/
Свилен Попов
svil4ok
Само час и половина костваше на енергото да изпратят техници да пуснат тока
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff не знам, предполагам, че да (think)
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff аз имам 90 PTZ-а :]
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff едната за мен нали ? :P
Свилен Попов
svil4ok
Каква група направили в Facebook: "Аз искам да спя с поне един от моите Фейс Бук приятели" :D
Свилен Попов
svil4ok
@Kraff изчакай хубаво качество, а ако имаш възможност отиди и го гледай на кино ! ;)
Свилен Попов
1258149578343943.jpg svil4ok
Ето го и филмът ! ( разбира се с лошо качество)
http://zamunda.net/details.php?id=196716
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 нз, не съм ходил там от доста време
Свилен Попов
svil4ok
@X7r3M1s7a заслужава си :)
Страница: 87 88 89 90 91