Свилен Попов
svil4ok
@podmatrix изучавате Facebook или правите тъпи тестове ? :D
Свилен Попов
svil4ok
Хехе ставам и гледам че съм получил покана за Google Wave от Жоро (@X7r3M1s7a) и Владо (@Method-X) :-) А толкоз му се карах на Владо :D
Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov много интересни теми ще има. Жалко, че няма да мога да присъствам
Свилен Попов
svil4ok
@X7r3M1s7a OpenFest къде ?
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende какви българи сме ако не можем да си я откраднем ? :D
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel ...баща ми го купи като беше в Румъния. Добре е. Иначе и аз от време на време свързвам iPod-а ама ми е неудобно: трябва да сменям песните от самият iPod
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel ооо ще те излъжа :) едната е куча марка: 30лв от Метро, другият ми трансмитър пак е куча марка ама много добре се държи...
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel зависи какъв е трансмитъра ама аз лично съм доволен от моя :-) flash-ката, трансмитъра, всичката газ и ай към Бургас :D
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X я ми го прати в скайп, че нямам firebug :P
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X оназ яката дето е в Facebook и в campusa ;)
Свилен Попов
svil4ok
@lpetrov каква работа... пускай музиката и давай ракията :D
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X това твое дело ли е ? П.С: Искам да взема лентата в долната част на campus-a :) ама с JS, всичко
Свилен Попов
svil4ok
Покрай Facebook се навъдиха доста социални мрежи... поредната -> campus.bg
Свилен Попов
svil4ok
По National Geographic даваха предавнето "Пътеводител на чревоугодника". Разказваха за локума, което ме напомни, че преди месеци Кипър подадоха заявка за патент
Свилен Попов
svil4ok
@man0l ами аз биричка си пия и от лекции бягам ^^ :D
Страница: 95 96 97 98 99