svil4ok
@man0l аз от толкова години се каня да ходя да бягам на стадиона, който на 50 метра от нас и все така с каненето си оставам :-)
svil4ok
Добро утро и от мене! Време да се ориентирам към унито
svil4ok
Vbox: 503 Service Unavailable
svil4ok
Ще си изтегля втората част на пиратите от Карибите: Dead Man's Chest
svil4ok
@Method-X да не забравиш !