Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
Bobdweller
О. БОЖЕ. МОЙ. Call me a gay nerd, but THIS is BEAUTIFUL.
Боби
rainymood.jpg Bobdweller
:)
http://www.rainymood.com/
Боби
Bobdweller
Изгледах последният епизод на Приятели. Странно. Струваше ми се, че този сериал може да е безкраен. Все пак - велик. А сега свалям Joey. :D
Боби
Bobdweller
Ммм, довършвам си последните епизоди от последния сезон на Приятели и си наливам една чаша със Sprite и мента... прекрасен следобед преди работа. :)
Боби
Bobdweller
40лв. за карта за градски транспорт... are you fucking kidding me? -_-'' Вече съжалявам, че не успях да запиша 4ти курс. :D
Боби
DSC03273.JPG Bobdweller
Айде и аз да се изфукам с моят snacks шкаф, който ме прави по-дебел с всеки изминал ден. :D Хладилника също е интересна гледка... напълних го преди малко. :D
http://img24.imageshack.us/img24/3856/dsc03274zt.jpg
Боби
Bobdweller
Не съм фен на The Secret, но песента е велика. А съчетана с тези кадри направо ти спира дъха. Помня, че когато я чух за първи път се разплаках. Makes you think.
Боби
Bobdweller
Време е за ванилов чай с мед и малко good old Dragon Ball Z. Чудна вечер. :)
Боби
DBOX.jpg Bobdweller
А ето и какво си взех днес от митницата! So happy! ^_^ Яд ме е само, че не мога да му се отдам изцяло днес, защото след малко трябва да тръгвам за нощна. :/
Боби
Bobdweller
Спах до късно, разходих се до митницата да си взема нещо великолепно (с малко главоболия), а сега пия мляко с какао, играя RE2 и чакам iOS 5 да се качи - nice.
Боби
Bobdweller
Малко сандвичи, кроасани и Приятели след работа, утре цял ден спане. Ех, колко е хубаво пак да съм 3ти курс и пак да не ходя на лекции. :D
Боби
DSC03182.JPG
Bobdweller
Какъв по-прекрасен начин да започна деня си, ако не с доставката ми на новото Celldweller яке и новият Own Little World клип?! ^______^
Боби
tumblr_lsvrpljYwr1qd6bcco1_500.png Bobdweller
Oh, Mr. Vasquez, u so silly!
http://jhonenv.tumblr.com/post/11302797796/makin-plans
Боби
RE2_PS_NTSC.jpg Bobdweller
След малко мисля да разцъкам малко Resident Evil 2. Напоследък много се сещам за тази игра и е време да си я припомня като хората. :]
Боби
Bobdweller
Fuck you rain! I wish I didn't have to go to work later today. :(
Страница: 114 115 116 117 118