Bobdweller
О. БОЖЕ. МОЙ. Call me a gay nerd, but THIS is BEAUTIFUL.
Bobdweller
Не съм фен на The Secret, но песента е велика. А съчетана с тези кадри направо ти спира дъха. Помня, че когато я чух за първи път се разплаках. Makes you think.
Bobdweller
А ето и какво си взех днес от митницата! So happy! ^_^ Яд ме е само, че не мога да му се отдам изцяло днес, защото след малко трябва да тръгвам за нощна. :/
Bobdweller
Спах до късно, разходих се до митницата да си взема нещо великолепно (с малко главоболия), а сега пия мляко с какао, играя RE2 и чакам iOS 5 да се качи - nice.
Bobdweller
Какъв по-прекрасен начин да започна деня си, ако не с доставката ми на новото Celldweller яке и новият Own Little World клип?! ^______^
Bobdweller
След малко мисля да разцъкам малко Resident Evil 2. Напоследък много се сещам за тази игра и е време да си я припомня като хората. :]