Не отидох на изпита за който платих 20лв. I want my money back! Anyway, сега слушам новото парче на Blue Stahli и се оправям да излизам, всичко ще се нареди.
Иска ми се да мога да избера между това да запиша 4 курс или да си стана гадже с момичето, което харесвам. Ама то да беше въпрос на избор само. #размислистрасти
Мда, и това е много вярно. Каквото има да се случва, ще се случи. Това важи и за университета, и за другото. Благодаря за коментарите и съветите, много мило.
Не, едното не изключва другото по принцип. На мен се искаше живота да е по-лесен и просто да ми се даде избор между двете и избирайки едното да стане реалност.
SO EPIIIIC!
Sep 04 2011, 14:57жестоко!
Sep 04 2011, 20:10