Баси скуката, единственото нещо на което съм способен напоследък е да гледам сериали и да слушам музика. Дори игри не ми се играят. What is wrong with me?!
Днес е денят на музиката значи? Cool. За мен всеки ден е такъв, но интересено, че точно днес ми се дослушаха P.O.D. Трябва пак да си дръпна дискографията им.
Ах, краят на Септември и началото на Октомври - любимото ми време от годината, когато започват лекциите и когато винаги ми се развалят слушалките за плейъра...