Bobdweller
Днес ходих да търся кабел, с който да свържа колоните към твто и не намерих. In other news, чудя се дали да не си изхарча голяма част от заплатата за iPod Touch
Bobdweller
Имам технически въпрос към всички разбирачи: Искам да си пусна колоните, които ползвам за лаптопа на твто. Отзад имам следните неща: PC/DVI AUDIO IN и DIGITAL
Bobdweller
Дочитам си главата на Watchmen и лягам, че как ще ставам след 5 часа не ми е ясно...
Bobdweller
Бахти горещия и дълъг ден. Добре, че нямаше много работа в офиса днес. Сега е време за пица, бира, още няколко епизода на DBZ, малко сладолед... и заспивам!
Bobdweller
Бутилка Kamenitza Пшенично, soundtrack-а на NFS Most Wanted и няколко епизода на DBZ преди лягане. Чудесен начин да се подготвя за 10-часовата смяна утре.