И аз това викам.
йъми ^_^
cool
наддито на латиница
Yay! Евала! Готини снимки също.
Още не се занимавам напълно с него.. докато му хвана цаката как може да ми е полезно ще е по една на ден
Супер. То и аз не я ползвам толкова често де. Докато чакам за трамвай гледам какво са снимали другите хора и ако ми хване нещо окото щракам и аз.
Регнах се и аз - simonast.
True story, bro.
Yeah.. a rule from the life.
мен също! не ми се учи повече.
И аз стигнах до този извод днес. Учи ми се нещо, което да ми е интересно, но тъпото е, че и аз самият не знам какво би било това.
Това ме кефи, май ще се дърпа дискографията.
Мда, и аз ще направя така, само да си дойде най-сетне лаптопа ... вече 3-та седмица ми го бавят...
То пък взе, че ми хареса... ;D
Има си хас.
Удоволствието е изцяло мое.
добре се е получила снимката
Благодаря.