Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
Bobdweller
Пускам си As I Lay Dying, че съм в настроение за тежки и депресивни неща и отивам да ям и да се приготвям за нощната смяна.
Fluxy
belushka20
Сладолееед <3
Споделено от Bobdweller
Боби
08-27-2011_11-47-18.jpg Bobdweller
Новият ми wallpaper. :D
Fluxy
belushka20
Всичко хубаво в живота идва тогава, когато спреш да го търсиш! :P
Споделено от LoveCappuchino и Bobdweller
Боби
Bobdweller
Някой с iPhone/Pod, който да ползва Instagram има ли тук? :) Ако има, да споделя nickname и да се следим. :D
Боби
Bobdweller
Интересно... днес дадох 20лв, за да отида на изпит по който не съм учил и продължавам да не уча. What the hell, отивам да си купя сладолед.
В. Сотиров
sown
Има хора които каквото и да направиш за тях все са неблагодарни..
Споделено от Bobdweller и specter
Боби
Bobdweller
Университета ме депресира. Защо чак днес осъзнах това... след 3 години?!
Боян
specter
Направо се побърках с албума...
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Нещо ми се дослушаха метълски работи. Супер, започвам с Demon Hunter. Perfect soundtrack for washing the dishes! :D
Боби
DSC02944.JPG Bobdweller
:)
Боби
Bobdweller
Време е да си направя сандвичи за утре, да изгледам последния епизод от 4ти сезон на Приятели и да си лягам... май.
Боби
Bobdweller
Изслушвам тази красота за пореден път и отивам да си лягам. :)
Боби
DSC03035.JPG Bobdweller
Рилските езера. :) Най-после и аз ги видях със собствените си очи.
Боби
DSC02888.JPG Bobdweller
Супер омразни и противни са ми тези същества, но когато мога да ги видя отблизо като знам, че няма опасност за живота ми не са чак толкова зле. :D
Страница: 117 118 119 120 121