Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
06-29-2011_15-21-51.jpg Bobdweller
Еми, честит ден на Desktop-ите тогава и от мен! :D
Боби
Bobdweller
Ден първи след краят на сесията. 13.00 часа е, аз седя пред монитора с празен поглед и почти никакви дрехи. Гладен съм, но не ми се излиза. What the fuck?! :D
Боби
Bobdweller
Сесията и учебната година официално свършиха! Fuckyeah! От 9 изпита - 3 взети! Who's the man? :D Майната му, чака ме поне месец работа на 8 часа и...сериали? :D
Боби
06-28-2011_04-13-17.jpg Bobdweller
Просто си обожавам новия Wall! ^^ И новата музика, разбира се! ^_^
Боби
Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
Александра
Sandeto
Хм,по какво да чета ... труден въпрос!!!! Пффффф няма да чета...за какво ми е :D
Споделено от Bobdweller и mitternacht
nemesys
Какво казъл Newton на Apple? iPadai ма xD
Споделено от likeachihuahua и 8 други
Боби
Bobdweller
Чаша топло мляко, бисквити и Приятели. След това малко занимавка с интервюта. Ужас, вече започва да ме мързи да правя дори това, което ми е интересно.
Боби
DSC02506.JPG Bobdweller
Distorted reality.
Боби
NyanCat.gif Bobdweller
Най. Зарибяващото. Нещо. Ever. Must. Stop. Listening. Cannot.
http://nyan.cat/
Боби
Bobdweller
Achievement of the day: Пуснах дрехите да се перат... в пералнята!
Боби
Bobdweller
Чаша кола и Приятели. Вечерта продължава.
Боби
DSC02419.JPG Bobdweller
Ето едно от нещата, които снимах от тазвечерната буря. Не е каквото очаквах или както си го представях, че ще стане, но... oh well.
Боби
Bobdweller
Навън се заформя буря. I love that.
Боби
Bobdweller
Cute, but also true... and sad. :D
Страница: 121 122 123 124 125