Bobdweller
Просто си обожавам новия Wall! ^^ И новата музика, разбира се! ^_^
Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
Bobdweller
Чаша топло мляко, бисквити и Приятели. След това малко занимавка с интервюта. Ужас, вече започва да ме мързи да правя дори това, което ми е интересно.
Bobdweller
Най. Зарибяващото. Нещо. Ever. Must. Stop. Listening. Cannot.
http://nyan.cat/
Bobdweller
Achievement of the day: Пуснах дрехите да се перат... в пералнята!
Bobdweller
Чаша кола и Приятели. Вечерта продължава.
Bobdweller
Ето едно от нещата, които снимах от тазвечерната буря. Не е каквото очаквах или както си го представях, че ще стане, но... oh well.
Bobdweller
Навън се заформя буря. I love that.
Unlikely.
Jun 29 2011, 15:28