Bobdweller
Току-що изгледах последния епизод на супер свежия сериал - Undergrads и ме налегна някаква депресия и носталгия.
Bobdweller
Идните идни очаквайте много подобни снимки.
Bobdweller
Яяя, а пък какво дойде днес в пощата! ^^ Цък на линка, за да видите и отзад (ако искате де). И поздрав с кърташката песен, разбира се!
http://img837.imageshack.us/img837/2259....jpg
Bobdweller
Железопътният транспорт е едно от най-заебаните неща в тая държава. От една страна това ми харесва, защото обожавам изоставени сгради и тн, но от друга... тъжно
Bobdweller
Вчера ходих да байквам и си намерих супер "якия" изоставен мост близо до ж.п. гара Подуене.