Bobdweller
Колко тъпо, че online gameplay-a на Dead Nation е развален. :/ Срамота.
Bobdweller
От малък си мечтая да уловя подобен момент. Тук даже съм cheat-нал, защото това е от клипче. Но пак е нещо. Следващия път още по-добре.
Bobdweller
Айде и от мен един поздрав за всички и в частност за @Stahli - парчето е трепач!
Bobdweller
Ммм, какво прекрасно нещо пристигна в пощата днес! ^^ Сега за да отпразнувам този случай мисля да си поръчам още една тениска и Wish Upon A Blackstar Chapter 4!
Bobdweller
I'll be the nemesis of expectation.
Bobdweller
То хубаво, че времето малко се поразхлади, ама айде да се спре с тоя дъжд... не мога да започна да ходя с колело на работа от него. :/
lol
Jun 15 2011, 12:01Пфхахаха, неееее!!!
Jun 15 2011, 12:15при нас по физика беше така
Jun 15 2011, 13:37Хахахахахха
Jun 15 2011, 14:52