Bobdweller
Какво прекрасно време. Срамота е, че трябва да излизам днес.
Bobdweller
Convert-вам си прес конференциите на Sony и Nintendo от E3, за да са ми готови да ги гледам утре като се прибера. ^^
Bobdweller
Гледам ги хората в офиса как се зарибяват един друг и ми се гади. Още повече ми се отщява да се занимавам изобщо с такива неща. Ама хормони, к'во да ги правиш.
Bobdweller
Някво никво ми е. 10-часов работен ден днес, наближаващи изпити и презентации, за които нищо не знам... блях. Fuck it all, пускам си музика и лягам.
Bobdweller
Като за преди лягане. Пък и отговаря на настроението ми.
Bobdweller
Да свалиш inFAMOUS безплатно от Playstation Store-a... безценно!
храната как беше
Jun 10 2011, 12:52Не я помня изобщо. Само някакви изцепки от разговора ми останаха в главата.
Jun 10 2011, 23:28