План за остатъка от деня: да слушам Pendulum, да изгледам един епизод на DBZ, да напиша една курсова работа* и да ходя да пия бира и ям сандвичи с яйце.
Напротив има фенове. Гледал съм го още като го даваха едно време по един немски канал. Нищо не разбирах, но беше просто епично. Остава ми едно от любимите.
и аз съм сега Ще ме таковат брутално най-вероятно ако не мога да взема три изпита, от които единия е сигурно най-скапания от цялото следване и то те ще са
бахти гъзарите, да влачите от 1ви курс и да ви пускат в 3ти аз имам само 3 да вземам от 2ри курс и ми е проблем. Иначе на останалите дори поправки нямам