Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
Bobdweller
Уникална песен!
Боби
104907_700b.jpg Bobdweller
Курсовата работа, предадена успешно! :D
Боби
Bobdweller
План за остатъка от деня: да слушам Pendulum, да изгледам един епизод на DBZ, да напиша една курсова работа* и да ходя да пия бира и ям сандвичи с яйце. :D
Боби
dragon_ball_z_live.jpg Bobdweller
Едва ли има фенове тук, но реших да си направя група. :P
-=*****=-
mitternacht
Занимавам се с пълни глупости, а не с това, с което трябва. Нормално. Сесия е.
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Пускам баницата да се пече и сядам да гледам Dragon Ball Z през това време. Цял ден го чаках този момент!
Боби
Bobdweller
PSN is back online! Sony, искам си безплатните игри, веднага! :D
http://blog.us.playstation.com/2011/06/01/playstation-store...now/
Боби
Bobdweller
Време е за... юфка! :D
-=*****=-
mitternacht
Най-доброто сайтче, с най-печения бос, с най-готините потребители :)))
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Ох, защо всяка година E3 съвпада със сесията? Това не ми помага по никакъв начин! :D
Боби
Bobdweller
Хайде и аз да го кажа официално вече: Честит 1ви Юни, мушмороци. :) ... И лека нощ. :D
Анелия
Anellya
Логото на гугъл е много хубаво, което ми напомни: Честит първи юни на всички, който по един или друг начин се чувстват още деца!
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Вече е 1ви Юни! :) А аз се занимавам с университетски глупости... не е честно. :(
Боби
Bobdweller
One minute of total kick-assery. I CAN'T WAIT!
http://soundcloud.com/celldwellerofficial/i-cant-wait-preview
Нико Митов
449cf7ae-53a6-4804-9d7e-918c649e1eb5.jpg Ethernet
Правено от мен :D
Споделено от Bobdweller
Страница: 126 127 128 129 130