Bobdweller
Бира, фъстъци и хубав филм - какъв чудесен следобед.
Bobdweller
Сутрешна дилема: да отида ли с колело на работа или не? Уж го дават да вали... май с (гр)адския ще го бъде.
Bobdweller
Зареждам дискографията на Imogen Heap, пускам на shuffle, пускам да се свалят новите епизоди на Family Guy, American Dad, House и The Office и отивам да ям. :3
Bobdweller
Още една облачна снимка. :>
Bobdweller
Moving past the experience, never dwell on the evidence.