Аз предлагам всеки да си сложи линк към профила в нов пост. Така ще е подреденичко и спретнато и всеки ще може да цъка и да разглежда chart-ове на воля.
Ако видите много евтина оферта за пътувания в страната и чужбина от фирма Beck, не си правете труда! Макар и да са точни, има уловка, заради която не си струва.
Аз за фотограф не се имам, обаче обичам да щракам когато имам възможност. Затова от време на време ще спамвам. Като за начало... I fucking love clouds!
Зарибявка е, да. Докато не зациклиш на някое ниво много брутално и не ти дойде да си счупиш PSPто/iPod/Phone-a. Иначе да, съгласен съм изцяло, гениална е.
Аз като зацепя на някое ниво идва съквартиранта и ми удря по едно рамо , ако и той не успее просто я заебавам за няколко дена ...докато не ми домъчнее за нея
ужас хах Your musical compatibility with bob-z is Very Low Music you have in common includes Ill Niño.
May 20 2011, 23:44Ouch.
May 21 2011, 00:01