Bobdweller
FFFFFFUUUUU- днес съм на работа чак от 20 часа и ставам чак сега, няколко часа преди това! What is wrong with me!?!?!!?
Bobdweller
Днес трябваше да стана рано, за да си подредя и изчистя стаята и да седна да уча... а ето ме сега, един час преди да трябва да тръгвам за работа. I give up.
Bobdweller
Just got this yesterday! Awesomeness overload!
Bobdweller
4 джоба по панталоните, 4 неща, които винаги нося с мен.
Bobdweller
Ужасно много се отвратих докато гледах новините и разбрах, че в Северна Корея съдели хората и ги пращали в лагери задето не са плакали достатъчно за педала Ким.
wow какво му е било
Jan 27 2012, 13:56Изгоряло дъно.
Jan 27 2012, 18:21