Невероятно е това, слушам го в момента и е уникално. Много красива музика, правена от българин. Как ми се иска да мога да отделя 30€ за нея и арт албума...
Много спряла вечер. Не ми се спи, не ми се гледат филми, не ми се четат и комикси. Но пък затова Celldweller ми прави компания докато сърфирам из нета.
Току-що изгледах School of Rock. Ебати епичният филм. Jack Black не разочарова. Ще си разъквам пак Brutal Legend на PS3-ката през отпуската, видяло се е.
ако икаш още красива музика напиши в ютуба "the social song" ако не ти хареса плюй мъ
Dec 29 2011, 09:52