Едно от любимите ми места е нос Калиакра, но нямам възможност да се разхождам там много често, затова - Северният Парк в квартала. В частност - влаковите релси.
Току-що изгледах 12 Monkeys. Брилянтен филм. Много се кефя, когато чуя и част от филм, използвана като sample в песен. Само да се сетя за песента сега...
Boy, how thinks don't change. Днес 100% трябваше да отида на упражнение за да правя контролно, но ме домързя. Доникъде няма да го докарам това образование