Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
DSC02656.JPG Bobdweller
Слънчоглед, отблизо. :P
Боби
DSC02893.JPG Bobdweller
@LoveCoffee - ето ти ги кецките. :P
Боби
Bobdweller
Палачинки не ядох, но пих нещо ванилово, бъбрих си с разни хора и после отидох да си купя нови кецове, панталонки и да, iPod Touch. w00t! А довечера съм нощна.
Боби
Bobdweller
Отивам да ям палачинки в някъв coffee shop! w00t! ^^
Боби
rorschach-test.gif Bobdweller
"Why do we argue? Life's so fragile, a successful virus clinging to a speck of mud. Suspended in endless nothing."
Боби
getstuffdonetoday.jpg Bobdweller
Писна ми всеки ден като се прибирам от работа да си мисля колко ще съм продуктивен и след товa да си пропилея времето пред компютъра. :l
Боби
tumblr_lnmjz2ydQK1qgef70o1_500.png Bobdweller
Така да ме кефи това, хахахаха! :D
Боби
Bobdweller
Днес ходих да търся кабел, с който да свържа колоните към твто и не намерих. In other news, чудя се дали да не си изхарча голяма част от заплатата за iPod Touch
Боби
DSC02889.JPG Bobdweller
Имам технически въпрос към всички разбирачи: Искам да си пусна колоните, които ползвам за лаптопа на твто. Отзад имам следните неща: PC/DVI AUDIO IN и DIGITAL
Боби
DSC02634.JPG Bobdweller
Слънчоглеееед. :P
Боби
Bobdweller
Дочитам си главата на Watchmen и лягам, че как ще ставам след 5 часа не ми е ясно...
Боби
DSC02630.JPG Bobdweller
На баща ми кокошките! :D
Боби
yes-butno.jpeg Bobdweller
Вижте го беее!!! :D
Боби
Bobdweller
Невероятно свежа идея! :)
Боби
Bobdweller
Луда песен, ей!
Страница: 117 118 119 120 121