Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
DSC02544.JPG Bobdweller
Първият ми сериозен кулинарен опит! Кашкавал пане ala Bob. :D
Боби
scottcover_highlight.jpg Bobdweller
Седя си на нощната и си чета българското издание на Scott Pilgrim VS The World. Pretty sweet. Още два часа и се прибирам да спя!!!
http://exlibris.bg/book/64-%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%...0%BC
Боби
Bobdweller
Браво, довечера съм нощна. Чудесен начин да ми преебете последния почивен ден, тъпаци. Aah, the hell with it. Дано остатъка от месеца е както си го бях планирал
Боби
BlueStahli_BlueStahli 2.jpg
Bobdweller
Не знам дали има фенове тук, но ако някой иска да се запознае по-отблизо с творчеството на Blue Stahli и иска да закупи дебютният му албум, сега е момента - 6$!
http://www.fixtstore.com/product/22782/
Боби
Bobdweller
Hello Ladies, can I offer you some sex in exchange for... sex? :D
Боби
DSC02336.JPG Bobdweller
Кучееееееее. :D
Боби
Bobdweller
Време е да изкарам колелото и да пробвам новата велоалея на Ломско шосе. :) Тъкмо ще си взема и ядене навръщане.
Боби
06-29-2011_15-21-51.jpg Bobdweller
Еми, честит ден на Desktop-ите тогава и от мен! :D
Боби
Bobdweller
Ден първи след краят на сесията. 13.00 часа е, аз седя пред монитора с празен поглед и почти никакви дрехи. Гладен съм, но не ми се излиза. What the fuck?! :D
Боби
Bobdweller
Сесията и учебната година официално свършиха! Fuckyeah! От 9 изпита - 3 взети! Who's the man? :D Майната му, чака ме поне месец работа на 8 часа и...сериали? :D
Боби
06-28-2011_04-13-17.jpg Bobdweller
Просто си обожавам новия Wall! ^^ И новата музика, разбира се! ^_^
Боби
Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
Александра
Sandeto
Хм,по какво да чета ... труден въпрос!!!! Пффффф няма да чета...за какво ми е :D
Споделено от Bobdweller и mitternacht
nemesys
Какво казъл Newton на Apple? iPadai ма xD
Споделено от likeachihuahua и 8 други
Боби
Bobdweller
Чаша топло мляко, бисквити и Приятели. След това малко занимавка с интервюта. Ужас, вече започва да ме мързи да правя дори това, което ми е интересно.
Страница: 119 120 121 122 123