Bobdweller
Седя си на нощната и си чета българското издание на Scott Pilgrim VS The World. Pretty sweet. Още два часа и се прибирам да спя!!!
http://exlibris.bg/book/64-%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%...0%BC
Bobdweller
Браво, довечера съм нощна. Чудесен начин да ми преебете последния почивен ден, тъпаци. Aah, the hell with it. Дано остатъка от месеца е както си го бях планирал
Bobdweller
Не знам дали има фенове тук, но ако някой иска да се запознае по-отблизо с творчеството на Blue Stahli и иска да закупи дебютният му албум, сега е момента - 6$!
http://www.fixtstore.com/product/22782/
Bobdweller
Просто си обожавам новия Wall! ^^ И новата музика, разбира се! ^_^
Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
Bobdweller
Чаша топло мляко, бисквити и Приятели. След това малко занимавка с интервюта. Ужас, вече започва да ме мързи да правя дори това, което ми е интересно.
бих го пробвал
Jul 01 2011, 19:49Благодаря за доверието.
Като за първи опит не беше зле, особено като се има в предвид факта, че съм кулинарен инвалид. 
Jul 01 2011, 19:52хах, и аз мислех тва лято да почвам да се уча да готвя, може да си правим дегустации сомтаймс :Д // бтв много обичам сиренца пане <33
Jul 01 2011, 20:58