Bobdweller
Бахти горещия и дълъг ден. Добре, че нямаше много работа в офиса днес. Сега е време за пица, бира, още няколко епизода на DBZ, малко сладолед... и заспивам!
Bobdweller
Бутилка Kamenitza Пшенично, soundtrack-а на NFS Most Wanted и няколко епизода на DBZ преди лягане. Чудесен начин да се подготвя за 10-часовата смяна утре.
Bobdweller
Яяя, какво пристигна днес в пощата! ^_________^ Perfect timing!
Bobdweller
Последните 4 дни съм на село близо до морето с родителите и племенниците ми, а утре заминавам за Созопол с приятели! Epic summer is epic!
Bobdweller
Тъпо ми е. Май ще изляза с колелото в парка, екипиран с mp3 player-а си, Watchmen и фотоапарата. Пък да видим.
Bobdweller
I can't get enough of I Can't Wait!
като някой ритуален танц (кучето и детето). яко !
Aug 03 2011, 00:07Хаха, да, между другото! Сега забелязвам и аз.
Aug 03 2011, 01:47