Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
DSC02613.JPG Bobdweller
Айде малко снимки от морето. Скучни, но ми беше кеф да ги правя поне. :)
Боби
Bobdweller
Супер много се зарибих да си взимам iPod Touch 4G. This is not good. :(
Боби
Bobdweller
Набичвам Pendulum на max и започвам операция "Clean-up" преди да съм тръгнал за работа и преди наште да се върнали от морето! :D
Боби
Bobdweller
Бахти горещия и дълъг ден. Добре, че нямаше много работа в офиса днес. Сега е време за пица, бира, още няколко епизода на DBZ, малко сладолед... и заспивам!
Боби
Bobdweller
Бутилка Kamenitza Пшенично, soundtrack-а на NFS Most Wanted и няколко епизода на DBZ преди лягане. Чудесен начин да се подготвя за 10-часовата смяна утре.
m1L3na
Този, който прощава най-често и търпи най-дълго, обикновено си тръгва най-неочаквано и завинаги. :)))
Споделено от FromTheInside и 9 други
Боби
Bobdweller
I love summer storms.
Боби
DSC02883.JPG Bobdweller
Яяя, какво пристигна днес в пощата! ^_________^ Perfect timing!
Боби
Bobdweller
Aaaaaaaand I'm back, bitches! :D Добре, че имам още 3 дни отпуска, та да си почина малко от това море, ужас. :D
Боби
Bobdweller
Последните 4 дни съм на село близо до морето с родителите и племенниците ми, а утре заминавам за Созопол с приятели! Epic summer is epic!
Стефан Митев
pa-kad-vas-moze-da-bo.jpg Rx-Ende
Па кат вас може да боли глава.. :D
Споделено от Bobdweller и 2 други
Боби
dsc02549f.jpg Bobdweller
Вчера се разхождахме с една колежка в Северния парк и попаднахме на това. Стигнахме до следния извод: "2012! ж.к.Надежда ще бъде Лондон! :D"
Боби
Bobdweller
Тъпо ми е. Май ще изляза с колелото в парка, екипиран с mp3 player-а си, Watchmen и фотоапарата. Пък да видим.
Боби
Bobdweller
А аз си мислех, че след сесията като си бачкам на 8 часа от сутрин до следобед ще си ми е супер и ще имам време за stuff... fuck that shit. :D
Боби
Bobdweller
I can't get enough of I Can't Wait!
Страница: 118 119 120 121 122