Bobdweller
Колко странно... осъзнах, че дойде момента, в който спря да ми пука почти изцяло. Супер. :/
Bobdweller
Добре, пуснах си някакъв playlist с музика за учене. Не помага. Никак. Макар че музиката е супер гот де.
Bobdweller
Учудващо, напредък някакъв има, но не издържам много. Fuck it, отивам да ям, после ще го мисля пак...
е пък, толкова рано ли бе, майна
Jun 01 2011, 17:03За друго става на въпрос
Ама и иначе, нима има твърде ранен час за една хубава бира?! :Д
Jun 02 2011, 13:01след 1 бира и такива приказки, само мога да гадая кво става след 2
Jun 02 2011, 22:26Пиянски песни и спомени за доброто старо време... :Д
Jun 02 2011, 22:34мда, старото едно23 си беше по-яко. Ник и Пешо надминаха себе си ;Д тоя шертроникс им е голяма дупка ;P
Jun 02 2011, 22:40