Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
-=*****=-
mitternacht
Най-доброто сайтче, с най-печения бос, с най-готините потребители :)))
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Ох, защо всяка година E3 съвпада със сесията? Това не ми помага по никакъв начин! :D
Боби
Bobdweller
Хайде и аз да го кажа официално вече: Честит 1ви Юни, мушмороци. :) ... И лека нощ. :D
Анелия
Anellya
Логото на гугъл е много хубаво, което ми напомни: Честит първи юни на всички, който по един или друг начин се чувстват още деца!
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Вече е 1ви Юни! :) А аз се занимавам с университетски глупости... не е честно. :(
Боби
Bobdweller
One minute of total kick-assery. I CAN'T WAIT!
http://soundcloud.com/celldwellerofficial/i-cant-wait-preview
Нико Митов
449cf7ae-53a6-4804-9d7e-918c649e1eb5.jpg Ethernet
Правено от мен :D
Споделено от Bobdweller
Боби
Bobdweller
Какво друго да ми оправи настроението, освен една хубаво домашно сварена юфка за закуска? :D
Боби
DSC02192.JPG Bobdweller
Bug party! :D
Боби
Bobdweller
Колко странно... осъзнах, че дойде момента, в който спря да ми пука почти изцяло. Супер. :/
Боби
4274.fc56084_5F00_Let-Me-Laugh-Even-Harder.jpg Bobdweller
:D
Боби
Bobdweller
Добре, пуснах си някакъв playlist с музика за учене. Не помага. Никак. Макар че музиката е супер гот де.
Боби
05-30-2011_21-37-52.jpg Bobdweller
Учудващо, напредък някакъв има, но не издържам много. Fuck it, отивам да ям, после ще го мисля пак...
nemesys
К'во ли не правя само и само да не уча ...
Споделено от Bobdweller
Боби
05-30-2011_21-00-20.jpg Bobdweller
Какво се случва бе... не съм бил толкова немотивиран от години. :(
Страница: 125 126 127 128 129