Bobdweller
Автобусът, който почти никога не идва...
Bobdweller
Пффт... легнах си по-рано вчера уж за да мога да стана по-рано днес и да се занимавам със задачи по университета и други неща, а то не можах да заспя до 5. Аман
Bobdweller
Айде да ходим на работа. Поне това го мога, за разлика от ученето...
@eagle, не просто обектив, а канонски!
May 30 2011, 21:18@disappointed, не просто Canon, ами направо Cannon, нали?
Ами...cannon върху canon? 
May 30 2011, 21:20@eagle, извън рамките на шегата, никога не съм одобрявала расизма откъм техника.
May 30 2011, 21:22@disappointed, аз също. Просто ми липсва онзи плам, който се ражда само в тролването.
Пък и ми е приятно, когато някой се върже. По детски наивно 
May 30 2011, 21:25Разбира се, споменавам го с най-добри чувства. Извън рамките на шегата, фотографията ти е много добра. Цветовете, бокето, фокуса, закачката.
May 30 2011, 21:25