Контакти

още
Bobdweller

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Боби
Bobdweller
Ама, да бе, разбира се, хайде да започнем деня си с четене на конско и скандали. Писна ми на...
Боби
Bobdweller
Изслушвам си песента на BT, пускам House, отварям кутията сладолед и после както дойде...
Боби
Bobdweller
И така, връщаме се от работа отново с нулево желание за учене. Май няма да я бъде презентацията утре. Но пък поне Voicians е пуснал нова безплатна песен. :)
http://soundcloud.com/voicians/messiah-improvisational-song
Боби
Bobdweller
Майка му да еба, няма музика като тази на Blue Stahli! От 2 години го слушам и не мога да му се нарадвам на творчеството!!! Sick.
Боби
DSC01791.JPG Bobdweller
Ретро локомотив. :)
Боби
Bobdweller
Събудих се след кошмар с огромното желание да си пусна тази песен. Не я бях слушал от години. Nice. Добро утро. :>
Боби
DSC01823.JPG Bobdweller
Който си няма работа ходи да снима по разни гари изоставени вагони. :D
Боби
Bobdweller
Време е за малко хапване, чаша бира (или повече) и епизод на The Office.
Боби
Bobdweller
А днес ще се учи ли? В петък имам презентация, по която още не съм почнал работа. Ама толкова не ми се занимава... май ще си изчакам пак до последния момент. :D
Боби
Bobdweller
Бира, фъстъци и хубав филм - какъв чудесен следобед.
Боби
Bobdweller
Fuck it, и днес няма да се учи. :D
Боби
DSC01867.JPG Bobdweller
True.
Боби
Bobdweller
Някой случайно да има линк с най-новата реклама на Мтел? Тази, която е с едно момче, което слуша музика и си тананика? :D
Боби
Bobdweller
Мисля, че официално предпочитам edno23 пред facebook. :)
Боби
Bobdweller
Сутрешна дилема: да отида ли с колело на работа или не? Уж го дават да вали... май с (гр)адския ще го бъде.
Страница: 127 128 129 130 131