Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, на http://atdhe.net/ има видео ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Къде може да се гледа мача на Григор с/у Надал?
Георги Гърдев
GeorgeSG
И сега вече се чудя какво да правя... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Днеска беше много скапващ ден в даскало и сега ме мързи, иначе имам да решавам некви задачи за контрол на някакви компании... Утре :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@h4ckY, то не че другите са кой-знае колко сложни, ама това е по-изчистено и подредено. Обикновено са грозотии, та предпочитам да си пиша сам...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, моля :) А кога ще е състезанието? Или те проектите вече са готови, а само ще ги защитавате там..?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Сега разгледах документацията на CodeIgniter. То било красито това чудо бе, за разлика от повечето фреймуоркове.. Ще го пробвам на следващия проект :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, успех на състезанието :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, при мен 2 часа руски и три информатика.. :D Направо казвам "лека" и заспивам :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Подкарах аудио драйвъри под Windows 7. Ем, вече нямам абсолютно никъв проблем да си ползвам него :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Up & Running. Добро утро ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Лягам. Поставил съм си за цел всяка сутрин да ставам м/у 9 и 9:30. Ако стоя до 3 ще стана, ама в 11-12 :D Лека на всички :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy , ама я го виж в HD качество? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Youtube + HD качество.. Кеф :)
http://www.youtube.com/watch?v=t-0tqYYjmPY&feature=related
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, a The Reader в арена е DVDSCR, което не ми вдъхва особено доверие.. :)
Страница: 43 44 45 46 47