Георги Гърдев
GeorgeSG
Ако във Варна видите идиот с лаптоп с уолпейпър "I Wish i Was a mac" да знаете че съм аз :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, за ВТ срещата не знам, ти сега коя смяна си?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Чудя се как да направя мааалко по-професионален запис с акустичната китара, да си сложа на сайта :) Не че не мога да сложа John Williams де :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, майко мила.. Такива снимки тряа да се трият от нета :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, много тъжен поглед на тоя новия аватар, защо така..?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хехе, май ние сме от малкото, които се отърваха да не носят униформи (поне за сега) :) Съчувствам ви, на тези, които трябва да носите.. гадна работа
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добре бе, как може да има сайтове като ismycomputeron.com и ismycomputeroff.com, а да няма един echomd5.com. Сега трябва да си пиша скрипт :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тъпо ми е. Искам да пробвам тая игра, дето @X7r3M1s7a каза за нея, ама няма от де да я взема. Zamunda не се отваря.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро
Георги Гърдев
GeorgeSG
@KOx2, да
Георги Гърдев
GeorgeSG
@KOx2, 2560x1024
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добрутро
Георги Гърдев
GeorgeSG
Лека и от мен
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, мда така е..
Страница: 45 46 47 48 49