Георги Гърдев
GeorgeSG
@sentinel, само Виктор Калев! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок, мина хърватското по информатика, излизам (whew)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stefcho мхм.. Аз ще гледам или от Adthe.net или justin.tv, не знам.. Ама където и да е няма да е с добро качество..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stefcho, аз вчера чух коментаторите по Евроспорт да казват, че днеска ще дават само от 1 сутринта лек преглед на деня..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stefcho, къде ще ги гледаш? Иначе аз се надявам на финал Ronnie - Higgins
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, здрасти :) Даскало и такива глупости :) В петък бях от 7 сутринта до 5 следобед в даскало :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Здравейте ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ronnie FTW :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
* 10 астрономически часа, да поясня...
Георги Гърдев
GeorgeSG
10 часа в даскало днеска... Yay.. кво повече му трябва на човек :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мтака. Приключих с "кавъра" за електрическа на Apocalyptica - Grace. Мисля, че звучи мнооого яко. Много по-хард във всеки случай. Остава да се запише :) :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mihaelina, твърде оптимистично е да мислиш, че изобщо съществува такъв момент :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@pesho, честно казано точно па Яндекса не знам как те е вдъхновил.. :D На мен ми е много грозен тоя сайт
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, честито :) Мощен звяр е това :) Пък и изгодно си го взел, 900 лева не са много за това. С какво дъно е?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Излгедах Матрицата (again), отивам да се къпя, а после ще трябва да помисля Бербо или Рони..
Страница: 48 49 50 51 52