Георги Гърдев
GeorgeSG
@pesho и все пак новия дизайн на w3schools пак изглежда все едно е правен през 90-те..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Намерих рая за мулти-мониторни уолпейпъри (rofl)
http://mintywhite.com/tech/category/multi-monitor/
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, честит рожден ден ;) Жив и здрав и много бира :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
На бележката от GPто пише, че съм психично и неврологично здрав. Амаа.. те и двете не са верни, бе?! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Mornin'..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Трябва да взема да почета за състезанието по информатика във Варна на 7ми... Утре (или най-късно в петък) почвам!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Срока свърши. Сега се отдаваме на заслужена почивка :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, по-трудно отколкото очаквах, и определено по-трудно от всички първи кръгове до сега. Реших първа и май и втора, ама за нея не съм сигурен
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, ок Anti Skype, съгласен, ама като са толкоз отворени поне да бяха дали алтернатива? А не просто - "Не ползвайте това"..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, еми ние правихме NOI1 днеска, национална олимпиада по информатика. Ама тва е общинския кръг, при вас може да е по-нататък
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, то днеска беше първия кръг на националната олимпиада. Или имаш предвид състезанието във Варна?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Преди малко се върнах от билиард+тенис на маса. Размазан съм
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, то и аз не съм зубър :D Още се чудя как по дяволите съм успял да изкарам толкоз много..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ами не съм го смятал успеха, ама над 5.50 трябва да е, не знам точно. Може би към 5.70.. Твоя?
Георги Гърдев
GeorgeSG
И тоя ден мина. Скапан съм. Точка. Край.
Страница: 46 47 48 49 50