Георги Гърдев
GeorgeSG
Но поне пък не е тежък като предния, та зарежда по-бързичко
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хех, мтел.бг с нов дизайн.. Тея менюта не беха ли модерни през 90-те?! :D Мноого зле
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, правилно :) Няма смисъл да се мъчиш..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, още ли мислиш есетата?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тъй, мина и тоз ден. Утре пак ще сме 10-11 астрономически часа в даскало :D (party) Somebody kill me...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ш ми мине :) Ама мноого лошо ме прецакаха. Както и да е, имам да инсталирам 2 PCта днеска, та ще обядвам и ще се хващам на работа
Георги Гърдев
GeorgeSG
4 месеца труд на вятъра. Бал съм му майката.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ronnie шампион!!!! Мога да спя спокойно, нищо че ще е за кратко :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, oк, мерси, ще го пробвам
Георги Гърдев
GeorgeSG
Пробвам с Linux Mint за финал и ако и тва не стане, ще му тегля майната
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, ммда точно от там чета :) 3 различни варианта пробвах, 2 различни флашки, 2 различни PC-та.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, мерси че ми каза :D и как трябва да го направя
Георги Гърдев
GeorgeSG
Пак не bootva. Изписва само някво "j" и толкоз. И тва на 2 тотално различни PCта. То като ще е така не ми трябва. Мамка му нещастна :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ще опитам да инстална boot linux на една flash-ка.. Нещо все не ми се получава, дано сега да стане
Георги Гърдев
GeorgeSG
Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol!!! Gol Del United!! :D :D
http://therepublikofmancunia.com/video-berbatov-goal-agains...ton/
Страница: 47 48 49 50 51