GeorgeSG
@X7r3M1s7a, абе това със зависимостта към интернет мисля, че доста пресилват нещата. Най-малкото интернета не е кокаин и никога няма да бъде толкова вреден.
GeorgeSG
Тъй-тъй два дена съм вкъщи.. Дали да не си направя някакъв елементарен дизайн на блога и да си го напиша, че WP почва да ме дразни яко
GeorgeSG
3 дена (днеска + още два) няма да съм на училище. Мноо хубаво, ама само жлъчката ми не мисли така, та го удря на протест...