Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, нещо не си разбрал правилно бе.. Как 20 часа на седмица.. Може да е 20 часа на ден
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, само като чух "непреодолимото желание да си провериш пощата" иии :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хахах ".. зависимостта към интернет е позната официално за психическо разтройство" /* показват Супер Марио */ .. :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, абе това със зависимостта към интернет мисля, че доста пресилват нещата. Най-малкото интернета не е кокаин и никога няма да бъде толкова вреден.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Честит имен ден и от мен на всички именници :) Напълно изключих, че днеска е Йордановден
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, ако има режим на тока може и да не го преживея :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, на всичкото отгоре тая джаджа ми изглежда и ужасно грозна :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@bogo, къде точно в Търново ще е тоя BlogCamp?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@venom, мисля че не
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тъй-тъй два дена съм вкъщи.. Дали да не си направя някакъв елементарен дизайн на блога и да си го напиша, че WP почва да ме дразни яко
Георги Гърдев
GeorgeSG
Live from MacWorld. И то от последния MacWorld..
http://www.engadget.com/2009/01/06/live-from-the-macworld-2...ote/
Георги Гърдев
GeorgeSG
3 дена (днеска + още два) няма да съм на училище. Мноо хубаво, ама само жлъчката ми не мисли така, та го удря на протест...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мда влезнал съм в топа :D очакваше се.. Днеска не бях на даскало, цяла нощ не съм спал, не ми е добре. Сега трябва да ходя по доктори. Ужст
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, wth.. :D Кво ги гледаш тея бе?! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ох утре ми е любимия ден в даскало. Химия, физика, география, биология и други такива приятни работи. Майната му, няма да уча :D
Страница: 56 57 58 59 60