Георги Гърдев
GeorgeSG
Блах до са нямах нет. Btw, на всякакви коментари за win7 от хора, които не са го пробвали не отговарям вече, не си правете труда ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Home Sweet Home... пфуу беше дълъг ден
Георги Гърдев
1231107353882988.jpg GeorgeSG
Айде хора, лекар с нож и те така.. Трябва да ставам след около 5 часа и половина, така че се ориентирам към позициониране в хоризонтално положение
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo любопитен ще си ако в час по биология попиташ къв ни е урока за днес, тва не :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Само за да докажа, че не е истинска история :)
http://www.sexy-sarah.info/?uid=254444
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo, за тебе само 1 дума - порно-маниак! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Усещам, че ако продължавам в същия дух пак ще влезнем при спамърите у топа :D .. Пазете са че идем :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, в пингвините в Mall-а се продава Web.Design на Якоб Нилсен (тъй ли се казваше). Не съм я чел, но до колкото прегледах май беше добра
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ами в интернет има доста.. имам и няколко на хартиени носители за основни работи, трябва да си потърся из favourites, че отдавна не съм се занимавал
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, тая история не вярвам да е истинска честно казано :) .. Attention Grabber
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix, wtfh :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@BuKToP, имах предвид като цяло теория. Цветознание, типография, оформление на съдържанието.. и те така
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ъм не, не си :) Аз съм чел доста теория на дизайна, но в крайна сметка е въпрос на талант, който примерно на мен ми липсва :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, ами за web, след photoshop-a както си избереш :) Може Flash, може лого-дизайн, Corel.. Зависи какво ти е интересно :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, аз лично първо научих HTML. Ноо по принцип сигурно се предполага, че трябва да почнеш с Photoshop. :)
Страница: 57 58 59 60 61