Георги Гърдев
GeorgeSG
И пак слушам това.. Намерих му нотите и го направих до към 50-тата секунда.. Трябва да го прегледам пак и да зема да го направя цялото
Георги Гърдев
GeorgeSG
@drJeckyll, абе дано не си прав. Ако не си прав, то това ще е огромен скок за MS и една много-много стабилна, функционална и красива OS ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@drJeckyll, primary монитори, taskbar, позициониране на прозорци и т.н. Всички OS искат настройка, Win 7 просто работи.. Още гледам с ?!?-физиономия :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@drJeckyll, не говоря за самата поддръжка.. А за управлението. а Linux SUX тотално в това отношение. Както и XP, виста долу-горе, 7 - (bow)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, ами впечатляващо е много меко казано. Мicrosoft са на много прав път..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@drJeckyll, не съм настроивал wallpaper. А ако питаш какъв е смисъла от два монитора.. :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snooby по-бързо е от XP, поне при мен :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Значи, без драйвъри за дъно, лан, видео, аудио и камера, всичко от изброените работи пер-фект-но :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Flash Player лети под win7, а под виста ми правеше проблеми
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, амии много работи, ама още е ранна бета. Тоест не е препоръчителна за ежедневно ползване. Обаче е красива и удобна и бърза работа...
Георги Гърдев
1231102044178594.png GeorgeSG
Paint :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хвана камерата без да инсталирам драйвъри!!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Да се похваля :) Пиша от Windows 7. Първо впечатление - страхотна поддръжка на dual monitors и красив интерфейс. Таскбара е използваем и функционален :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, точно ;) Грозно е когато жените се натискат за такива професии :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, сигурно си е патил човека... И аз не харесвам феминизма или идеята, че жените могат да се справят с женски професии, но това са краиности.
Страница: 58 59 60 61 62