Георги Гърдев
1230157428725011.jpg GeorgeSG
Весела Коледа :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Айде приключих с инсталацията..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ръгам инстал диска на XP...
Георги Гърдев
GeorgeSG
На центъра на ВТ. Правим Christmas shopping tour 2008/2009..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@sandprince, аз няма да се замисля даже. Ако ги имах :) 13 инчово лаптопче с резолюция на 15-16 инчово и изпипано до съвършенство :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@sandprince MacBook 13.3" ?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, то много хубаво наистина.. Ама 3000лв :S
Георги Гърдев
GeorgeSG
И аз ще преинсталирам скоро btw. Че нещо омазах XPто от много customize-ване :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, Leopard, ама аз не мога подкарам видеото :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Айде :D Пингвина George е на линия (rofl)
http://www.jivotno.com/TuxGeorge
Георги Гърдев
GeorgeSG
Кво значение има всъщност?! :D Праим си пингвин :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Някой ще ми каже ли каква е идеята (ако изобщо има такава) на тоя сайт jivotno.com :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@venom и якото е че примерно ще си плащаш да теглиш Firefox, GIMP или OpenOffice :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, честито :) Готин е.. За колко го взе?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@BuKToP, наистина повече недей да казваш, че си аматьор, че някой може да ти повярва :) hello.bg е с перфектен дизайн :)
Страница: 61 62 63 64 65