Георги Гърдев
GeorgeSG
Пускам нехт версион на Windows 7 beta, че предната нещо не захапа. Дано тая да стане, че искам да го видя
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, аз лично го интерпретирам като интелигентна, тва че учи не е доказателство за нищо :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ох, след 9-10 часа съм на даскало. Ужст!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, тоя твоя фр нещо не е много наясно :D Дано поне той не иска това :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, :D мъжете не сме били харесвали умни жени :D Еми не знам, то е въпрос до човека, ама звучи меко казано смешно... Та даже тъжно
Георги Гърдев
GeorgeSG
Инсталвам новия windows... Нещо май заби, дано да стане. Яко е, че има и двата варианта на фонетичната кирилица :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тръгвам на разходка до DOMO за dvd-та и други подобни джунджурии
Георги Гърдев
GeorgeSG
Имах предвид блог-пост, а.к.а в gardev.com :)
http://georgesg.edno23.com/view/post:147829
Георги Гърдев
GeorgeSG
Айде първи пост от мен за тая година ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aftercollabz, при нас е даже маалко по-зле :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мисля днеска да пробвам Windows 7 beta build 7000.. До тук само хубави работи чета за него (?!)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добрютро.. :) Пак е валяло сняг.. Утре като ходя на даскало ще е топличко значи.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, добре дошла :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Честита Нова Година на всички :)) Тая година още не съм спал...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, пристигна 2 работни дни след като поръчах, 6лв за доставката
Страница: 59 60 61 62 63