GeorgeSG
Пускам нехт версион на Windows 7 beta, че предната нещо не захапа. Дано тая да стане, че искам да го видя
GeorgeSG
Ох, след 9-10 часа съм на даскало. Ужст!
GeorgeSG
Тръгвам на разходка до DOMO за dvd-та и други подобни джунджурии
GeorgeSG
Мисля днеска да пробвам Windows 7 beta build 7000.. До тук само хубави работи чета за него (?!)