Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, якото в цялата работа е, че освен че изглежда добре и работи добре.. Което често не е така. А това е и функционално
Георги Гърдев
1229265599982753.jpg GeorgeSG
XP можело да изглежда добре :)
http://georgesg.deviantart.com/art/Windows-XP-Scr...3960
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, мерси, ама за C++ Geany ми върши по-добра работа.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Инсталирах Geany под Windows! Най-сетне ще се отърва от Dev-Tc. Yes Yes Yes! (party)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Само аз ли мразя DeviantArt, защото шибания им AJAX не работи през 95% от времето... и loader иконката си се върти ли върти...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Минавам на ХР... Тъй де, dual boot. Вистата почва много сериозно да ме дразни..
Георги Гърдев
GeorgeSG
2-3 часа нямах ток :( Ужст
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, а пък най-вероятно и на тях им е било ясно, че няма да успеят. Това е некадърното в цялата работа според мен. Иначе да го пускат когато искат
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, проблема с дата.бг не е че не го пускат.. Поне моя проблем не е това. Проблема е, че слагат гъзарските таймери и ги пускат за през 5-6 часа...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ако случайно някой има ноти за видеото долу да се обади :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
И след малко трябва да лягам..
Георги Гърдев
GeorgeSG
"Американец бе обвинен в нападение срещу гаджето си, след като метна чийзбургер в лицето й... мъжът я цапардосал със сандвича през лицето." Ъм.. WTFH?!
http://www.dnes.bg/article.php?id=62217
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, wow, честито! :) и за захранването де, ама процесора е по-голяма новина ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, какво ти доставиха от плесио? :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хехех, прибирам се.. викам си "Ей сега ще видя новата дата.бг" иии guess what :D
Страница: 63 64 65 66 67