Георги Гърдев
GeorgeSG
S @NiGo I klasa sme v hotel v Gorna Bania. Bqhme na bait expo...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мдам. Страшна дузпа свири съдията. :D Никакъв фал нямаше, ама карай :D ... Да са радват там Ливърпул..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Като гледам как @Nick и @pesho хвалят операта, ще взема да я разгледам пък. Последната версия, която опитах май беше 9.00
Георги Гърдев
GeorgeSG
Пускам Adobe DW CS4 за пръв път и.. "YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS". Dual Screen режим. Viva Adobe :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Таман да го похваля, включих nVidia драйвъра и.. О, чудо, всичко се омаза :D I Love Linux... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Brei, novoto Ubuntu ne e kat da e zle. Dobre se spravq s dual monitor supporta :) Mnogo po-dobre ot prednoto
Георги Гърдев
GeorgeSG
Йай, новото Ubuntu излезнало. :) Download-ва се, да го пробвам..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хохо, на теста на рекурсии по информатика ще имам 4 :D Голям информатик се извъдих :D ама тъй, като предадох на 3-тата минута без да мисля...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@epizod, а към Търново ще наминете ли пак? :) Последния път не можах да дойда и още ме е яд :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Час по информатика :D учим quicksort-а на Hoare. Тва са глупости, що ли ги учим изобщо..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eagle, "Аз дето мразя OS X.." - това е интересна форма на мазохизъм... Не бях виждал такова до сега :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@bbonev, хахах ми как :) Тва е най-откачения сериал
Георги Гърдев
GeorgeSG
Новия епизод на Big Bang Theory беше гениален!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледам събрали са се бая работи в "Любими".. Сигурно скоро ще има избрано из едно23 втора част :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Eurosport дават тъп гаден скучен ЖЕНСКИ тенис, вместо Ronnie O'Sullivan vs. Marco Fu?!?!?
Страница: 66 67 68 69 70