Георги Гърдев
GeorgeSG
Така ли ми се струва или и навигацията в горната част на youtube е променена.. там "Home", "Videos", "Community".. ?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@RMPG, мда и аз така мисля
Георги Гърдев
GeorgeSG
Само аз ли харесвам новия Google Reader? Е, малко ще трябва да се свикне, ама е определено по-добре. Доста по-добре
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, не бях го чувал Clicky, обаче сега разгледах и изглежда много добре.. Ще го пробвам някой път
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende има нещо вярно :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, като видях коледния дизайн на sedem.bg си помислих точно това за шапките :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
... и много късно видях, че сте писали. :( Другия път..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Върнах се от Шумен. Кофти се представихме, ама си изкарахме яко. Жалко, че не можах да се видя с @NetCutter и @eagle, ама нямах интернет постоянно...
Георги Гърдев
GeorgeSG
B grupa sum - Informatika. Uspeh na vsichki ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
В шумен сме ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, аа. 11-ти или 12-ти, няма значение. Не си ми в категорията :D И аз ще ходя в Шумен ;) Заедно с @NiGo
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, в кой клас си?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Google does no harm to anyone, and all of its software is useful and error-free. Speaking negatively of Google is unwise. Remember, they know where you live...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@muiiio, е аз съм с двуядрен на 1.8, 256 видео и като бях с 2 гиги рам почти нямаше проблеми. Сега с 4 си хвърчи, ама и 2 би трябвало да са достатъчни
Георги Гърдев
GeorgeSG
@aviatrix, вземай iPod-а, няма да съжаляваш ;) Имам такъв от около 3 месеца и още много му се кефя ;)
Страница: 65 66 67 68 69