Георги Гърдев
GeorgeSG
А, айде лека нощ на всички :) Утре сутринта ще ги тествам през ipod-a
Георги Гърдев
GeorgeSG
А да, замалко да забравя - честит 8 декември на всички празнуващи :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
М/у другото таймера на датата с adblock е много странен.. Има една голяма черна дупка по средата :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Резултата от необмислен JavaScript.. if (hours == -1) { hours = 23; }
Георги Гърдев
GeorgeSG
Таймера се рестартира :D (rofl)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@antubis, чакай де, хората още не са я пуснали :D /* отваря админ панела на gardev.com... */
Георги Гърдев
GeorgeSG
@antubis :D .. да се надяваме, че не са много хората като нас, да чакат да видят.. Че сървърите ще измрат и без бомба иначе..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, SPF? Това нещо покрай e-mail-ите ли беше или се бъркам?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Чакам да видя новата data.bg и ще лягам да спя..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ммм не знам какво да кажа :D
http://stefandidak.com/office/index.php
Георги Гърдев
GeorgeSG
YouTube с HD! :) Yes!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мишката ми почва много бързо да се разпада :D Та за Коледа май ще се обзаведа с нова...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko, много добра ;) наистина се изкефих. И много добро изпълнение. Певицата ви обаче държи китарата по доста странен начин :)
Георги Гърдев
1228515386277207.jpg GeorgeSG
Честит имен ден и на @escapeboy, него го пропуснах :O Наздраве ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Честит имен ден на @NiGo, @Nick, @blacksnoopy и всички останали именници. Весело празнуване ;) Ако съм пропуснал някой моля за извинение :)
Страница: 64 65 66 67 68