Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende и аз така :D whiskey ftw! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мда, becks и аз харесвам.. Пропуснах го :) и Шшшшуменското не е лошо ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, Tuborg, Zagorka, ти? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, никога, ама никога, не бих пренебрегнал бирата за некви книги!! :) (beer) :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, за php-то и mysql-а на @NiGo отчасти аз съм виновен :D признавам си! :) Иначе човека щеше да си пише на Java, ама тц..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, такива и аз имам.. На o'reilly особено цялата колекция. На хартия е по-добре :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, втората от ляво на дясно и тя е Паскал :) Но това съм го чел... 4-ти клас? Някъде там.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, всичко го правя с голям кеф :). В училище за сега само C++, скоро Visual Studio - ПМГ Велико Търново - профил Информатика.
Георги Гърдев
1222545716264826.jpg GeorgeSG
Ето я и моята скромна колекциика. Чакам някой да снима цяла секция, ще си умра от кеф :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, ако някога хвана такъв JavaScript в ръцете си ще припадна :D евала ако го знаеш всичкото това ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, а защо нов акаунт? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eyankulov, нов акаунт?!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@plami, не всеки е готов да гледа дете. По-добре ли е да го роди и да го зареже? Чисто теоретично... Иначе и аз съм против аборта..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko, iPod Touch е, не е iPhone. 595 лв с 5% отстъпка и безплатна доставка от store.apple.bg
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, програмирането беше ужасно :D итеративно, не знаех кво е клас, с 2 функции на кръст :D
Страница: 72 73 74 75 76