Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, ахахах omg :D не знаех, че някой изобщо го помни това :) А и дизайна не беше мой :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, ъъм :) да?!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko аха, .com :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, хехех :) Не го приемай толкова насериозно :D Всъщност мене не ме приемай толкоз на сериозно :D не съм добър дизайнер
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko, demonoid бе, demonoid :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
Охх, нямам търпение да качат Photoshop CS4 в зеления демон, че да пробвам :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мен пък си ми харесва на @Snake аватара и мисля, че точно така трябва да си остане :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, Ajax е JS - да, това какво общо има с дизайна?! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, ако искаш, прочети тук, обяснено е достатъчно добре.
http://www.oreillynet.com/pub/a/oreilly/tim/news/2005/09/30...html
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, web2.0 е почти всичко, ама не и дизайн. :) Става въпрос за нови техники, като лично според мен за сега това е основно AJAX.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, web 2.0 не е течение/ера или каквото и да било в дизайна. Вземи прочети нещо по въпроса, преди да пияея такива работи :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Hull City биха Arsenal с 2-1, като вкараха 3 гола :) И то като гости.. Впечатлен съм :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, ахахахахах :D извинявай.. Pattern-а викаш бил уеб 1.0?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Оу, 5 часа... Мача почва :) Айде, само Ман Юнайтед! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Понякога ми се иска да работя в радио... :D
Страница: 73 74 75 76 77